Nové kurzy otvárame už od 8.7.2024. Prihlasovanie je spustené.

Jazz

Spojenie úžasnej energie, výbornej hudby a zážitku z tanca, to je Jazz-funk. Vyjadri svojim pohybom to, na čo slová nestačia.

Pre koho je kurz vhodný?

Berieme všetkých – mužov, ženy, začiatočníkov aj pokročilých – kurz je určený pre jednotlivcov

Na kurz Jazz-funk si prineste pohodlné oblečenie (legíny, voľné tričko, ponožky) a fľašu s vodou.

Prečo Jazz-funk v Prešovskom Tanečnom Centre?

Sila a energia muzikálových pohybov priamo na našom parkete!

Jazz-funk (jazz-funk) je jeden z najmladších a najpopulárnejších moderných tanečných štýlov, ktorý kombinuje prvky hip-hopu a strip plastic, wog a waking, jazz a pop choreografie. Jazz-funk znamená jedinečný výraz, provokatívnosť, kontrast ostrých a plynulých pohybov, zábava a rôzne spôsoby prejavu tanca.
Začlenením najjasnejších a najpozoruhodnejších prvkov celej škály tanečných štýlov si jazz-funk rýchlo získal popularitu po celom svete. Dnes sa jazz-funk neustále používa pri natáčaní hudobných videí a tanečných vystúpení takých moderných popových hviezd ako Beyonce, Britney Spears, Madonna, Lady Gaga, Janet Jackson.
Ak hľadáte dokonalý spôsob, ako sa prejaviť, chcete sa naučiť tancovať a improvizovať na pódiu, rozvíjať plasticitu a posilňovať svalstvo celého tela, ak ste pripravení vydať zo seba na každej hodine všetko, čo je emocionálne a fyzické, jazz-funk je tu práve pre vás!

Tak priprav svoje jazzové topánky a neváhaj! Pódium čaká práve na teba.

Nestoj v kúte a poď na Jazz-funk s Prešovským tanečným centrom!


UNIDC-jazz


×