Nové tanečné kurzy otvárame od 13.3.2023. Prihlasovanie je spustené.

Darčeková poukážka

Prešovské Tanečno-Pohybové Centrum vám ponúka možnosť darovať darčekovú poukážku na tanečné a pohybové kurzy svojim blízkym. Prekvapte svoju partnerku/partnera spoločným kurzom pre páry alebo jej darujte fitness či relaxačný kurz podľa vlastného výberu!

V prípade, že si nie ste istý preferenciou kurzu obdarovanej/obdarovaného a chcete im radšej podarovať kurz podľa ich vlastného výberu, napíšte nám túto informáciu do poznámky vo formulári. Cena tejto varianty sa rovná cene najdrahšieho kurzu.

Ako na to?

Vyplňte objednávkový formulár >> zaplaťte faktúru, ktorá vám príde na email >> VYTLAČTE DARČEKOVÚ POUKÁŽKU >> PODARUJTE >> OBDAROVANÁ OSOBA SA SO ŠPECIFICKÝM KÓDOM Z POUKÁŽKY PRIHLÁSI NA KURZ >> A POTOM UŽ LEN TANCUJETE ALEBO CVIČÍTE 🙂

Po odoslaní objednávky Vám bude do 48 hodín zaslaná na Váš email faktúra za objednaný kurz, ktorú treba uhradiť na uvedené číslo účtu na faktúre.
V momente pripísania finančných prostriedkov na náš účet, Vám bude zaslaná darčeková poukážka, ktorá bude obsahovať špecifický kód. Poukážku už stačí len vytlačiť a obdarovať Vami vybranú osobu.

Následne sa obdarovaná osoba cez prihlášku na našej stránke prihlási na vybraný kurz, ktorý bude mať uvedený na darčekovej poukážke v konkrétom meste a do prihlášky uvedie špecifický kód, ktorý je súčasťou poukážky. Týmto krokom sa darčeková poukážka uplatní.

Podmienky predaja: Všetky darčekové poukážky sú platné 1 kalendárny rok od momentu zakúpenia poukážky. Zoznam aktuálnych kurzov nájdete na našej stránke. V prípade otázok nás kontaktujte emailom na info@tanecnapresov.sk

Odoslané objednávky na darčekové poukážky dňa 24.12.2022 do 12:00 hod. budú vybavené ešte v daný deň.

CENNÍK KURZOV

    ÚDAJE PLATCU    ×