Nové kurzy otvárame už od 6.5.2024. Prihlasovanie je spustené.

O Nás

Tanečná škola Prešovské Tanečno-Pohybové Centrum prináša do Prešova a jeho okolia nový rozmer tanečných a pohybových aktivít. Dlhoročné skúsenosti s organizovaním tanečných a pohybových kurzov zaručujú profesionalitu a garanciu kvality.

Prešovské tanečno-Pohybové centrum Vám prináša širokú ponuku tanečných kurzov a cvičení. Samozrejmosťou je profesionálny prístup k všetkým tanečným a pohybovým lekciám. Zapojiť sa môže každý bez ohľadu na jeho tanečnú minulosť či pohybové schopnosti. Naša tanečná škola je určená všetkým ľuďom, ktorí milujú tanec, pohyb, zábavu a radi skúšajú nové veci.

Príďte si vyskúšať prvú hodinu a ak sa Vám nebudú hodiny páčiť, po prvej lekcií Vám peniaze za celý kurz bez problémov vrátime. Čakajú Vás profesionálni lektori, krásna tanečná sála a skvelá atmosféra!

Prečo si vybrať Prešovské Tanečno-Pohybové Centrum ?

  • profesionálni lektori
  • až 12 rôznych tanečných a pohybových štýlov
  • tanečné, kondično-tanečné, kardio a relaxačné kurzy pod jednou strechou
  • garantovaná vysoká kvalita
  • začiatočníci aj pokročilí
  • bezkonkurenčná cena
  • pre verejnosť, študentov aj seniorov

Tanec nie je len valčík a polka! Z našej ponuky si zaručene vyberiete to pravé. Prinášame vám až 12 tanečných štýlov od obľúbených Spoločenských tancov, Ľudových tancov, cez sexy Latino Lady Style, High Heels, vášnivú Salsu a Latino, súčasné štýly Contemporary a Jazz, harmonickú Jin Jogu, Power Jogu, Pilates až po energickú Zumbu. Pridať sa k nám môže každý – skúsený tanečník aj úplný začiatočník. Vďaka tímu profesionálnych lektorov si pohyb zamiluje aj to najväčšie tanečné drevo. Kurzy prebiehajú vo večerných hodinách v našich priestoroch. Ak sa vám tanečné hodiny nebudú páčiť, bezprostredne po úvodnej hodine vám peniaze bez problémov vrátime. Príďte si do Prešovského Tanečno-Pohybového Centra vyskúšať svoj kurz aj Vy !

×